Ayetel Kürsi Mehmet Özçay 35x47 cm
Ayetel Kürsi Mehmet Özçay 35x47 cm

Mehmet Özçay - Ayetel Kürsi 35x47 cm (w14(1))

0,00
Marka : Tiryakiart
Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)

Ayetel Kürsi Mehmet Özçay 35x47 cm

:

Hattat Mehmet Özçay’ın tıpkı basım Ayet’el Kürsi hat yazısı eseri.

Ayet’el Kürsi anlamı: Allah’tan başka ilah yoktur. O haydır, (sürekli diridir) Kayyumdur (kudretin kaynağıdır). Ne gaflet yaklaşır O’na ne kendinden geçme ne de uyku. Göklerde ne var, yerde ne varsa yalnız O’nundur. O’nun huzurunda bizzat onun izni olmadıkça kim şefaat edebilir?

O insanların önden gönderdiklerini de bilir, arkada bıraktıklarını da. İnsanlar O’nun bilgisinden bizzat onun dilediği dışında hiç bir şeyi kavrayıp elde edemezler.

O’nun kürsîsî gökleri ve yeri çepçevre kuşatmıştır. Göklerin ve yerin korunması O’na hiç de zor gelmez. O Aliyy’dir (yüceliği sınırsızdır), Azıym’dir (büyüklüğü sonsuzdur).

Hat: Mehmet Özçay

Tezhip: Arda Çakmak

Ebat:35 x 47 cm

Baskı Tarihi:2011

 

TiryakiArt Sanat Galerisi olarak geleneksel ve modern sanat malzemeleri konusunda ilk andan itibaren sunduğumuz kaliteli hizmet ile müşterilerimizin taleplerini ve fikirlerini göz önünde bulundurarak her türlü sanatsal malzeme ihtiyacınız için destek sağlamaktayız. Ürünlerimizi Türkiye'nin 81 iline 24 saat içinde kargo yapmaktayız. Ürünlerimizi kredi kartı ve EFT/Havale ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz. Bununla birlikte dünyanın dört bir yanına da gönderim sağlamaktayız. (Yurtdışı alışverişleri için bizimle mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.)Sizin de el yapımı kağıtlar, hat ve tezhip sanatı malzemeleri, ebru sanatı malzemeleri, orijinal basım eserler, basılı kitaplar ve antika ürünler hakkında arayışlarınız varsa, ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve alışverişe devam etmek için ana sayfamızı ziyaret edin: TiryakiArt

Benzer Ürünler