Da Vinci Fırça Temizleme Sabunu
Da Vinci Fırça Temizleme Sabunu

Da Vinci Fırça Temizleme Sabunu No:4033 (BCJKUWX2)

0,00
Marka : Da Vinci
Fiyat : ₺78,65(KDV Dahil)

Da Vinci Fırça Temizleme Sabunu

:

Da Vinci Fırça Temizleme Sabunu

 

Ürün bilgisi:

·         Saf bitkisel yağlardan elde edilmiş temizleme sabunu

 

·         KERNSEIFE- fırçaların başını temizlemek içi kullanılan özel bir sabundur. Onarıcı etkisiyle fırça başlarını temizler, hava almasını sağlar, domuz kılı veya fiber kılların elastik ve pürüzsüz durmasını sağlar.

 

·         Karton kutuda 100 gr.

 

Tavsiyemiz, fırça üzerindeki akrilik boyalar gibi su bazlı boyaları ıslaklığını kaybetmeden yıkamanız. Özel temizleme solventlerini kullandıktan sonra fırçanın ön tarafını bu sabunla yıkayınız. En sonuncu önemli tavsiyemiz, daima fırçanızı orijinal biçimine getirin ve öyle kurumasını sağlayın.

 

TiryakiArt Sanat Galerisi olarak geleneksel ve modern sanat malzemeleri konusunda ilk andan itibaren sunduğumuz kaliteli hizmet ile müşterilerimizin taleplerini ve fikirlerini göz önünde bulundurarak her türlü sanatsal malzeme ihtiyacınız için destek sağlamaktayız. Ürünlerimizi Türkiye'nin 81 iline 24 saat içinde kargo yapmaktayız. Ürünlerimizi kredi kartı ve EFT/Havale ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz. Bununla birlikte dünyanın dört bir yanına da gönderim sağlamaktayız. (Yurtdışı alışverişleri için bizimle mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.)Sizin de el yapımı kağıtlar, hat ve tezhip sanatı malzemeleri, ebru sanatı malzemeleri, orijinal basım eserler, basılı kitaplar ve antika ürünler hakkında arayışlarınız varsa, ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve alışverişe devam etmek için ana sayfamızı ziyaret edin: TiryakiArt

Benzer Ürünler