Da Vinci Samur Seri 110 Fırça No:2
Da Vinci Samur Seri 110 Fırça No:2
Da Vinci Samur Seri 110 Fırça No:2
Da Vinci Samur Seri 110 Fırça No:2

Da Vinci Samur Seri 110 Fırça No:2 (BCDFGJQ7)

0,00
Marka : Da Vinci
Fiyat : ₺115,00(KDV Dahil)

Da Vinci Samur Seri 110 Fırça No:2

:
Da Vinci Samur No:2 Seri 110 Fırça
 

Ürün bilgisi:

·         Numaralar: 5/0 - 000 - 00 - 0 - 1 - 2 - 3 

·         Yuvarlak uçlu, İngiliz gövdeli Maestro suluboya fırçasıdır. Sibirya bölgesinin erkek ve kırmızı samurlarının kışlık kıllarından imal edilmiştir. 

·         Kıllar altın rengi fırça halkası ile sapa tutturulmuştur. 

·         Siyah renkte ve cilalanmış bir sapa sahiptir. 

·         Suluboya, dekoratif boyama, cam boyama, guaj boya, hobi ve kraft çalışmalar, model çalışmaları, çini boyama, tezhip, restorasyon, rötuş, kaligrafi gibi çok farklı alanlarda kullanılmaya uygundur. 

·         Çevreci üretim sertifikasına sahiptir. 

·         Maestro dünyanın en iyi suluboya fırça serilerinden biridir.

 

TiryakiArt Sanat Galerisi olarak geleneksel ve modern sanat malzemeleri konusunda ilk andan itibaren sunduğumuz kaliteli hizmet ile müşterilerimizin taleplerini ve fikirlerini göz önünde bulundurarak her türlü sanatsal malzeme ihtiyacınız için destek sağlamaktayız. Ürünlerimizi Türkiye'nin 81 iline 24 saat içinde kargo yapmaktayız. Ürünlerimizi kredi kartı ve EFT/Havale ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz. Bununla birlikte dünyanın dört bir yanına da gönderim sağlamaktayız. (Yurtdışı alışverişleri için bizimle mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.)Sizin de el yapımı kağıtlar, hat ve tezhip sanatı malzemeleri, ebru sanatı malzemeleri, orijinal basım eserler, basılı kitaplar ve antika ürünler hakkında arayışlarınız varsa, ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve alışverişe devam etmek için ana sayfamızı ziyaret edin: TiryakiArt