Schmincke Horadam Aquarell Artist Sulu Boya 5 ml Tüp Seri 4 487 Cobalt Blue Light
Schmincke Horadam Aquarell Artist Sulu Boya 5 ml Tüp Seri 4 487 Cobalt Blue Light

Schmincke Horadam Aquarell Artist Sulu Boya 5 ml Tüp Seri 4 487 Cobalt Blue Light (SCH8271)

0,00
Marka : Schmincke
Fiyat : ₺191,10(KDV Dahil)

:

Schmincke Horadam Aquarell Artist Sulu Boyalar

En verimli ve canlı karıştırma sonuçları için 95 tek pigmentten oluşan saf bir renk çeşidi. Palette kuruyan sulu boya tamamen tekrar kullanılabilir. En yumuşak suluboya kağıtlarında bile yüksek düzeyde boya akışı kontrolü sağlanır. Tabletler ve tüpler aynı kalitede boya içeriğine sahiptir.

En yüksek verimi elde etmek için suluboya tabletleri 4 kez sıvı boya ile doldurularak ve her seferinde kurumaya bırakılarak üretilir. Bu nedenle, tablet en yüksek oranda yoğun ve saf pigment içerir. Horadam suluboyalarında bağlayıcı olarak kullanılan arap zamkı en kaliteli üreticilerden özenle seçilmiştir. Palette kuruyan sulu boya tamamen tekrar kullanılabilir. En yumuşak suluboya kağıtlarında bile yüksek düzeyde boya akışı kontrolü sağlanır. "Made in Germany" kalite standartlarını taşımaktadır. Tabletler ve tüpler aynı kalitede boya içeriğine sahiptir.

Horadam suluboya (2017) kuruluşunun 125. yıl dönümünde, Schmincke laboratuvarlarında yıllarca süren araştırma ve geliştirmeler sonucunda Schmincke firması Horadam serisini genişleterek mevcut boyaların kalite ve verimliliğini artırarak 140 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara 140 farklı renk seçeneği sunmuştur. değerli sanatseverlerin dikkatine. Yeni pigment türlerinin yetenekleri, müşterilerimizin taleplerine yanıt verme arzusu ve hammadde pazarındaki yeni olanaklar, Schmincke'nin Horadam suluboya serisini mükemmelleştirme ve genişletme çalışmalarına ilham verdi.

Made in Germany

Benzer Ürünler