Olfa Daire Kesici CMP-3
Olfa Daire Kesici CMP-3
Olfa Daire Kesici CMP-3
Olfa Daire Kesici CMP-3
Olfa Daire Kesici CMP-3

Olfa Daire Kesici CMP-3 (50.OLF-CM3)

0,00
Marka : Olfa
Fiyat : ₺1.137,60(KDV Dahil)

Olfa CMP-3 Daire Kesici (Yuvarlak Bıçaklı)

OLFA CMP-3 Daire Kesici (Yuvarlak Bıçaklı)

 

Ürün bilgisi: 

  • 4-22 cm arası çaplarda düz veya açılı daire kesimi yapabilen yuvarlak bıçaklı tasarım
  • Benzersiz mandal kolu basit ve kullanımı kolay ve büyük ölçüde bilek yorgunluğunu azaltır.
  • Sağ ve sol elle kullanım için tasarlanan daire kesici ''8 1/2'' 1 7/8 çevreleri kesmek için ayarlanır.
  • Kullanırken bir stabilizatör (dengeleyici) gerekebilir.
  • Yuvarlak bıçaklıdır.
  • Olfa RB182 bıçakları ile kullanılır.
  • Fiberglas malzemeden yapılmış, dayanıklı sap.

 

Olfa Maket Bıçakları Tarihi;

1956 yılında Olfa firmasının kurucusu olan Yoshio Okada'nın; gücünü ve keskinliğini kaybetmeyen bıçak ihtiyacına çözüm aramasıyla başlar. Olfa bıçaklarının üstün kalitesi, çok aşamalı üretim işleminin mükemmel sonucudur.

Tüm Olfa bıçakları, yüksek derece net keskinlik, uzun ömürlü ve dengeli kesim için mükemmel açılarda üretilir. Bıçaklar konik boyutlama ve bileme işlemleri sırasında sertliklerini kaybetmez.

Olfa bıçakları, açısı, uzunluğu ve genişlikleri ile (Kır-At) olarak tanımlanan bıçak endüstrisinde günümüzde uluslararası standart haline gelmiştir.

Olfa adı Japonca iki kelimeden oluşur ve tercümesi "bıçak fireni" anlamındadır. Olfa logosundaki birbirine paralel yapıda bulunan sağa yatık dikdörtgenler, (Kır-At) bıçaklarını temsil eder.

 

TiryakiArt Sanat Galerisi olarak geleneksel ve modern sanat malzemeleri konusunda ilk andan itibaren sunduğumuz kaliteli hizmet ile müşterilerimizin taleplerini ve fikirlerini göz önünde bulundurarak her türlü sanatsal malzeme ihtiyacınız için destek sağlamaktayız. Ürünlerimizi Türkiye'nin 81 iline 24 saat içinde kargo yapmaktayız. Ürünlerimizi kredi kartı ve EFT/Havale ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz. Bununla birlikte dünyanın dört bir yanına da gönderim sağlamaktayız. (Yurtdışı alışverişleri için bizimle mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.) Sizin de el yapımı kağıtlar, hat ve tezhip sanatı malzemeleri, ebru sanatı malzemeleri, orijinal basım eserler, basılı kitaplar ve antika ürünler hakkında arayışlarınız varsa, ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve alışverişe devam etmek için ana sayfamızı ziyaret edin: TiryakiArt

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR