Olfa Maket Bıçağı L-2 18 mm
Olfa Maket Bıçağı L-2 18 mm
Olfa Maket Bıçağı L-2 18 mm

Olfa Maket Bıçağı L-2 18 mm (50.OLF-L2)

0,00
Marka : Olfa
Fiyat : ₺442,80(KDV Dahil)

Olfa Maket Bıçağı L-2 / 18 mm

OLFA L-2 Vidalı Kilit Mekanizmalı Çok Amaçlı Elde Kaymayan Kauçuk Saplı Geniş Maket Bıçağı

 

Kaymayı önleyici özek kauçuk kaplamalı tasarımlı ve vida mandallı kilit sistemi sayesinde bıçağı istediğiniz ölçüde sabitleyebildiğiniz çok amaçlı maket bıçağı.

Alçı pan, muşamba, halı, döşeme malzemeleri, yalıtım ve çatı kaplama malzemeleri ve diğer inşaat malzemeleri de dahil olmak üzere ağır malzemeler için bu maket bıçağı kullanabilirsiniz.

  • Vidalı kilit mekanizmalı
  • Özel kauçuk kaplamalı sap.
  • Paslanmaz çelikten üretilmiş bıçak yuvası.
  • Kolay kavranabilir sap
  • 18mm Bıçaklar
  • Bıçak kalınlığı: 0.50mm
 

Olfa Maket Bıçakları Tarihi;

1956 yılında Olfa firmasının kurucusu olan bay Yoshio Okada'nın; gücünü ve keskinliğini kaybetmeyen bıçak ihtiyacına çözüm aramasıyla başlar. Olfa bıçaklarının üstün kalitesi, çok aşamalı üretim işleminin mükemmel sonucudur.

Tüm Olfa bıçakları, yüksek derece net keskinlik, uzun ömürlü ve dengeli kesim için mükemmel açılarda üretilir. Bıçaklar konik boyutlama ve bileme işlemleri sırasında sertliklerini kaybetmez.

Olfa bıçakları, açısı, uzunluğu ve genişlikleri ile (Kır-At) olarak tanımlanan bıçak endüstrisinde günümüzde uluslararası standart haline gelmiştir.

Olfa adı Japonca iki kelimeden oluşur ve tercümesi "bıçak fireni" anlamındadır. Olfa logosundaki birbirine paralel yapıda bulunan sağa yatık dikdörtgenler, (Kır-At) bıçaklarını temsil eder.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR