Olfa Maket Bıçağı SAC-1 9 mm
Olfa Maket Bıçağı SAC-1 9 mm
Olfa Maket Bıçağı SAC-1 9 mm
Olfa Maket Bıçağı SAC-1 9 mm
Olfa Maket Bıçağı SAC-1 9 mm
Olfa Maket Bıçağı SAC-1 9 mm

Olfa Maket Bıçağı SAC-1 9 mm (50.OLF-SAC)

0,00
Marka : Olfa
Fiyat : ₺368,10(KDV Dahil)

Olfa Maket Bıçağı SAC-1 / 9 mm

OLFA SAC-1 Paslanmaz Çelik 30 Derece Açılı Özel Grafik Dar Maket Bıçağı

İnce işcilik gerektiren işler için üretildi, 30 derece açıya sahip bıçağıyla, grafik kesimleri ve ince kesimlerde vazgeçilmez yardımcınız.

Uygulama Alanı: Gafik kesimleri, el sanatları, hobi çalışmalar, kişisel kullanım ve endüstriyel kullanım alanları için ideal.

  • 30 derece açılı özel bıçak
  • Otomatik kilit mekanizmalı
  • Paslanmaz çelikten üretilmiş bıçak yuvası.
  • Ultra Keskin bıçaklar
  • 9mm Bıçaklar
  • Bıçak kalınlığı: 0.38mm

Olfa Maket Bıçakları Tarihi;

1956 yılında Olfa firmasının kurucusu olan bay Yoshio Okada'nın; gücünü ve keskinliğini kaybetmeyen bıçak ihtiyacına çözüm aramasıyla başlar. Olfa bıçaklarının üstün kalitesi, çok aşamalı üretim işleminin mükemmel sonucudur.

Tüm Olfa bıçakları, yüksek derece net keskinlik, uzun ömürlü ve dengeli kesim için mükemmel açılarda üretilir. Bıçaklar konik boyutlama ve bileme işlemleri sırasında sertliklerini kaybetmez.

Olfa bıçakları, açısı, uzunluğu ve genişlikleri ile (Kır-At) olarak tanımlanan bıçak endüstrisinde günümüzde uluslararası standart haline gelmiştir.

Olfa adı Japonca iki kelimeden oluşur ve tercümesi "bıçak fireni" anlamındadır. Olfa logosundaki birbirine paralel yapıda bulunan sağa yatık dikdörtgenler, (Kır-At) bıçaklarını temsil eder.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR