Schmincke Primacryl Artist Akrilik Boya 250 ml Silver 895
Schmincke Primacryl Artist Akrilik Boya 250 ml Silver 895

Schmincke Primacryl Artist Akrilik Boya 250 ml S.2 Silver 895 (13895027)

0,00
Marka : Schmincke
Fiyat : ₺1.166,44(KDV Dahil)

Schmincke Primacrylic serisi, mümkün olan en yüksek pigmentasyona sahiptir. Işık geçirmez ve birbirine en yüksek karışım hızına sahip Primacryl boyalar ile göz alıcı renk karışımları elde edilebilir. Yüksek dayanıklılığa ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Primacryl serisi 84 farklı premium renge sahiptir.

Schmincke Primacrylic Akrilik Boyalar

Işık geçirmez ve birbirine en yüksek karışma hızına sahip Primacryl boyalar ile göz alıcı bir ışıltıya sahip renk karışımları elde edilir. Kendine has kalıcı tonlara sahiptir. Boya sürüldüğünde rengin yarı tonları ve farklı soluk tonları oluşmaz. Ayrıca akıcılığa dayanıklılık özelliklerine sahip olduğundan uygulanması oldukça keyifli ve kolaydır.Boya kuruduğunda elastik ve sınır çizgisi dayanıklı bir yapı kazanır. Kuruduktan sonra neredeyse hiç renk değişimi olmaz ve sararmaz. Yüksek dayanıklılığa ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Bu serideki boyaların hepsi ışığa dayanıklılık kriterinde 4 ve 5 yıldıza sahip olduğundan güneş ışığından bile etkilenmez. ‘Alman üretimidir’ etiketine sahip kalite sınıfına mensuptur. PRIMAcryl serisi özenle seçilmiş, en üst düzey kalitede ve dayanıklı pigmentlerden oluşan sıra dışı yüksek yoğunlukta pigment içeriğine sahiptir. Bu nedenle bütün renkler yeni bir parlaklık, canlılık ve etkileyicilik boyutuna sahiptir. Primacryl boyalar güzel kokar ve tüpünden direk sıkılmak suretiyle kullanılabilir. Schmincke nin diğer akrilik boya serilerine göre daha akışkandır ve suyla da inceltilebilir. Aynı pigment kalitesi ve yoğunluğuna sahip olmakla birlikte, daha akıcı bir kıvamda bulunduğundan, kimi akrilik boya tekniklerine daha uygundur. Su karıştırılmadan da kolayca uygulanabilir.

Made in Germany

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR